Vaikiškas dantų šepetėlis Tello 4480, 7-12 m.

Tello „Kids“ dantų šepetėliai, 7-12 m. vaikams, bet tinkami ir ankstesniam ar vėlesniam amžiui.
Sukurta vaikų burnos higienos poreikiams užtikrinti
Vaikiški dantų šepetėliai pagaminti naudojant keturių šerelių išsišakojimo technologiją. Tai lemia kad iš viso viename dantų šepetėlyje yra 4480 vnt. irtin minkštų plaušelių.
Maža, ovalo formos dantų šepetėlio galvutė užtikrins idealų kiekvieno dantuko nuvalymą ir neleis kauptis bakterijoms bei susidaryti apnašoms.
Kotelio forma sukurta remiantis ergonomikos dėsniais, įtakojančiais taisyklingą dantų šepetėlio laikymo techniką. Nuo mažens išmokę taisyklingai rūpintis burnos higiena, neabejotinai laikysis šių taisyklių ir suaugę.
Kasdienis taisyklingas dantų valymasis – sveikų dantų prevencijos paslaptis!

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: 4480 Kategorija:

Aprašymas

Kodėl Tello yra tinkamiausias pasirinkimas?

• Išmanumas bei patvarumas

Tik „Tello“ šepetėliams patentuota novatoriška išmanių šerelių technologija Nollex – tai gamybos technologija, suteikianti dantų šepetėliui išskirtinio minkštumo, kokybės bei ilgaamžiškumo. Šių šerelių prieš naudojimą šlapinti vandeniu nereikia, pilnai užtenka seilėtekio, nuo kurio šereliai prasiplečia.
Tradiciniai dantų šepetėlių šereliai pradeda prarasti savo struktūrą nuo pirmojo valymo dėl vandens įgeriamumo. Nollex technologijos dėka šereliai, taisyklingai valantis, išlaiko šerelių skaičių ir struktūrą nuo pirmo iki paskutinio valymosi – išsivalius dantis, šereliai sugrįžta į pradinę padėtį.

• Unikalus funkcionalumas
Tello dantų šepetėliai pagaminti iš Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomenduojamo PET plastiko, o ne iš įprastai naudojamo PP plastiko.
 PET plastikas draugiškas gamtai bei žmogui;
 PET plastikas daug švelnesnis;
 PET plastikas savo minkštumo dėka leido išgauti tobulą laikymo kampą turinčią rankenėlę.

Ergonomikos dėsniais paremtas dizainas bei pačio plastiko paslankumo ir prisitaikymo savybės leido „Tello“ šepetėliui sukurti tobulą laikymo kampą turintį kotelį – vartotojas pats to nežinodamas laiko dantų šepetėlio kotelį pakreiptą idealiu valymosi kampu – tik 45 laipsnių kampu, kitaip šepetėlio paimti neįmanoma.
• Saugumas
Tiek kotelio ergonomikos dėsnio, tiek Nollex šerelių technologijos dėka, valantis Tello dantų šepetėlių, visiškai negalimas papildomas spaudimas, kuris neretai traumuoja dantenas, sukeldamas nemalonias pasekmes. Net ir pats kiečiausias Tello medium dantų šepetėlis yra visiškai saugus naudoti nesibaiminant, kad dėl storesnių šerelių bus pažeistos dantenos.

• Išskirtinė ovalo formos dantų šepetėlio galvutė
Po daugelio atliktų, burnos ertmės linkiams idealiai pritaikytos, šepetėlio galvutės tyrimų, buvo sukurta tobulos ovalo formos, priklausomai nuo šerelių mikštumo atitinkamu kampu pasvirusi galvutė, kuri be jokių pastangų pasieks net ir galinius dantis, kurie neretai būna apleisti tiesiog jų neišvalant dėl neprieinamumo.

Papildoma informacija

Minkštumas

,

Korpuso spalva

, , , , ,

Šerelių skaičius

Ypatumai

,

Gamintojas

Pagaminimo šalis