Akcija!

Rinkinys „TVIRTIEMS DANTIMS“

24.27 18.20

Aprašymas

Dantų priežiūros priemonių rinkinys, subalansuotas švelniam dantų valymui ir dantų emalio remineralizacijai.

Šį rinkinį sudaro:

 

– CURASEPT Biosmalto „Caries, Abrasion & Erosion“ kasdienė dantų pasta, 75 ml

Dėl unikalios sudėties, ši dantų pasta padės efektyviai sugrąžinti prarastus dantų emalio mineralus, taip sustiprindama dantis ir padidindama jų atsparumą ėduoniui. Šios dantų pastos sudėtyje yra 1450 ppm fluoro, o dėl žemo abrazyvumo (<56 RDA) ši dantų pasta yra ypač švelni dantų emaliui bei puikiai tinka naudoti kasdien.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– CURASEPT Biosmalto „Caries, Abrasion & Erosion“ kasdienis skalavimo skystis, 300 ml

Šis skalavimo skystis puikiai papildo CURASEPT Biosmalto „Caries, Abrasion & Erosion“ dantų pastą ir suteikia papildomą apsaugą dantims nuo kenksmingo rūgščių poveikio, padeda remineralizuoti dantis ir sumažinti varginantį dantų jautrumą.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– TELLO Ultra Soft 6240 ypač minkštas dantų šepetėlis, 1 vnt.

Sukurtas švelniam, tačiau efektyviam dantų valymui: Nollex šereliai užtikrina ypatingą šerelių minkštumą bei patvarumą. Šių šerelių nereikia šlapinti – jie sušlampa nuo seilėtekio, tokiu būdu naudingi dantų pastos ingredientai nėra praskiedžiami vandeniu. Unikalus kotelio dizainas užtikrina šepetėlio laikymą taisyklingu 45 laipsnių kampu, o užapvalinta galvutė padeda pasiekti vietas net ir už galinių dantų. Kotelis pagamintas iš gamtai bei žmogui draugiško PET plastiko.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

Jums taip pat gali patikti…

  • 8.99
  • 9.49
  • 5.79