Akcija!

Rinkinys „SPINDINČIAI BALTAI ŠYPSENAI“

28.98 23.18

Aprašymas

Džiaukitės baltesniais dantimis be papildomo dantų jautrumo su DENTISSIMO „Advanced Whitening Gold“ dantų pasta ir skalavimo skysčiu! Šios šveicariškos kokybės dantų priežiūros priemonės švelniai, tačiau efektyviai balina dantis bei papildo juos gausybe naudingų medžiagų, saugančių nuo ėduonies, uždegimų ir blogo burnos kvapo.

Šį rinkinį sudaro:

 

– DENTISSIMO „Advanced Whitening Gold“ kasdienė dantų pasta-gelis, 75 ml

Šioje dantų pastoje esantis aukso ir natūralių gamtoje randamų ingredientų derinys suteikia fantastišką dantų balinimo efektą. Jeigu trokštate baltos bei švytinčios „Holivudinės šypsenos“ be papildomo dantų jautrumo – šis produktas kaip tik Jums! Ši dantų pasta yra papildyta daugybe naudingų ingredientų jūsų burnos sveikatai ir dantims bei padeda juos stiprinti, apsaugoti nuo ėduonies, blogo burnos kvapo, dantenų uždegimo.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– DENTISSIMO „Advanced Whitening Gold“ kasdienis skalavimo skystis, 250 ml

Naujausios regeneracinės PRO formulės dėka šis skalavimo skystis ne tik suteiks išskirtinį blizgesį bei baltumą Jūsų dantims, bet dėka unikalios formulės, kurią sudaro vien tik natūralūs ekstraktai bei aliejai, apsaugos nuo apnašų susidarymo bei suteiks antibakterini poveikį, užkirsdamas kelią galimiems uždegimams.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

Jums taip pat gali patikti…

  • Akcija!
    DENTISSIMO „Advanced Whitening Gold“ kasdienis skalavimo skystis
    14.49 11.59
  • Akcija!
    Dentissimo „Advanced Whitening Gold“ kasdienė dantų pasta-gelis
    14.49 11.59