Rinkinys „Saugiam dantų balinimui“

24.07

Aprašymas

Susigrąžinkite dantų baltumą, prarastą dėl kavos, arbatos vartojimo ar rūkymo. Šis rinkinys sukurtas saugiam, švelniam ir tuo pačiu efektyviam apnašų pašalinimui, sugražinant natūralią baltą dantų spalvą.

Šį rinkinį sudaro:

 

– DENTISSIMO „EXTRA-Whitening Black“ kasdienė dantų pasta-gelis, 75 ml

DENTISIIMO „EXTRA-Whitening Black“ – revoliucinė Šveicarijos burnos higienos specialistų sukurta formulė efektyviai šalinanti kasdienes apnašas, susidarančias nuo rūkymo, kavos bei arbatos vartojimo. Aktyvintos anglies dalelėmis, 100 % natūralios augalinės anglies, praturtinta sudėtis ne tik efektyviai ir saugiai pašalina susikaupusias apnašas, bet ir puikiai sugeria nemalonius kvapus, slopina bakterijų augimo procesą bei efektyviai apsaugo dantis nuo galimo akmenų susidarymo ir normalizuoja seilių pH.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– TELLO Ultra Soft 6240 ypač minkštas dantų šepetėlis BLACK EDITION pakuotėje, 2 vnt.

Sukurtas švelniam, tačiau efektyviam dantų valymui: Nollex šereliai užtikrina ypatingą šerelių minkštumą bei patvarumą. Šių šerelių nereikia šlapinti – jie sušlampa nuo seilėtekio, tokiu būdu naudingi dantų pastos ingredientai nėra praskiedžiami vandeniu. Unikalus kotelio dizainas užtikrina šepetėlio laikymą taisyklingu 45 laipsnių kampu, o užapvalinta galvutė padeda pasiekti vietas net ir už galinių dantų. Kotelis pagamintas iš gamtai bei žmogui draugiško PET plastiko.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.