Rinkinys „2- 6 m. vaikų dantų priežiūrai“

21.57

Aprašymas

Šis vaikų dantų priežiūros rinkinys padės ne tik efektyviai išvalyti vaikų dantukus ir apsaugoti juos nuo ėduonies, tačiau ir formuoti taisyklingus dantukų valymosi įpročius. Ypač švelnūs šepetėlio šereliai ir puikus dantų pastos skonis pavers dantukų valymosi rutiną malonia ir laukiama.

Rinkinį sudaro:

 

– DENTISSIMO „Kids 2-6“ kasdienė dantų pasta-gelis 2-6 m. vaikams, 50 ml

Dentissimo „Kids 2-6“ – sukurta gamtos ir patobulinta mokslo. Vaikams specialiai sukurtoje dantų pastos sudėtyje naudojami tik natūralūs ingredientai, nėra SLS (putojimą skatinanti medžiaga, kuri sukelia burnos gleivinės dirglumą), nėra įprastai alergines reakcijas sukeliančių medžiagų. Malonus karamelės skonis ypatingai patiks mažiesiems, tad dantų valymosi procesas taps laukiamas ir malonus.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– TELLO Mega Soft 10400 ypač minkštas dantų šepetėlis 0-6 m. vaikams, 2 vnt.

Sukurtas švelniam, tačiau efektyviam dantų valymui: Nollex šereliai užtikrina ypatingą šerelių minkštumą bei patvarumą. Šių šerelių nereikia šlapinti – jie sušlampa nuo seilėtekio, tokiu būdu naudingi dantų pastos ingredientai nėra praskiedžiami vandeniu. Unikalus kotelio dizainas užtikrina šepetėlio laikymą taisyklingu 45 laipsnių kampu, o užapvalinta galvutė padeda pasiekti vietas net ir už galinių dantų. Kotelis pagamintas iš gamtai bei žmogui draugiško PET plastiko.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.