Akcija!

Rinkinys „SUSIGRĄŽINKITE DANTŲ BALTUMĄ“

31.77 23.83

Specialus pasiūlymas Joninių proga!

Aprašymas

DENTISIIMO „EXTRA-Whitening Black“ – revoliucinė Šveicarijos burnos higienos specialistų sukurta formulė efektyviai šalinanti kasdienes apnašas, susidarančias nuo rūkymo, kavos bei arbatos vartojimo.

Šį rinkinį sudaro:

 

– DENTISSIMO „EXTRA-Whitening Black“ kasdienė dantų pasta-gelis, 75 ml

Aktyvintos anglies dalelėmis, 100 % natūralios augalinės anglies, praturtinta sudėtis ne tik efektyviai ir saugiai pašalina susikaupusias apnašas, bet ir puikiai sugeria nemalonius kvapus, slopina bakterijų augimo procesą bei efektyviai apsaugo dantis nuo galimo akmenų susidarymo ir normalizuoja seilių pH.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– DENTISSIMO „Fresh Breath“ kasdienis skalavimo skystis, 250 ml

Dėl specialios inovatyvios technologijos ne tik neutralizuojamas nemalonus burnos kvapas, bet dėl natūralios produkto sudėties apsaugoma ir nuo apnašų susidarymo. Šis skystis subalansuotas rūkantiems, mėgstantiems kavą bei arbatą, kurių sudedamosios dalys kartais turi natūralių danties spalvą keičiančių medžiagų sudėtyje.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– TELLO Ultra Soft 6240 ypač minkštas dantų šepetėlis, (spalva parenkama atsitiktinai), 1 vnt.

Sukurtas švelniam, tačiau efektyviam dantų valymui: Nollex šereliai užtikrina ypatingą šerelių minkštumą bei patvarumą. Šių šerelių nereikia šlapinti – jie sušlampa nuo seilėtekio, tokiu būdu naudingi dantų pastos ingredientai nėra praskiedžiami vandeniu. Unikalus kotelio dizainas užtikrina šepetėlio laikymą taisyklingu 45 laipsnių kampu, o užapvalinta galvutė padeda pasiekti vietas net ir už galinių dantų. Kotelis pagamintas iš gamtai bei žmogui draugiško PET plastiko.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

Jums taip pat gali patikti…

  • Akcija!
    Dentissimo „Extra – whitening“
    12.99 10.39
  • Akcija!
    DENTISSIMO „Fresh Breath“ kasdienis skalavimo skystis
    12.99 10.39