CURASEPT Luxury linijos baltinanti dantų pasta ir dantų šepetėlis + KOSMETINĖ DOVANŲ!

22.90

Curasept „Luxury“ linijos inovatyvios ir itin stiprios balinimo formulės dantų pastos naudojamos kartu su dantų šepetėliu, kuris yra sukomplektuotas pakuotėje. Rezultatas – balti dantys ir spindinti šypsena be jokio nemalonaus dantų jautrumo jausmo. Auksinės arba juodos spalvos kosmetinė DOVANŲ!
Išvalyti

Aprašymas

CURASEPT Luxury – tai inovatyvi, stipriu dantų balinimo poveikiu pasižyminti prabangi dantų priežiūros linija. CURASEPT Luxury rinkinius sudaro dantis balinanti ir stiprinanti dantų pasta, naudojama kartu su dantų šepetėliu bei dovana jums – aukso arba juodos spalvos kosmetinė.

Šios linijos dantų pastos yra papildytos veikliosiomis medžiagomis, kurios papildo viena kitą ir ne tik efektyviai balina dantis, bet ir dėl sudėtyje esančio hidroksiapatito, juos remineralizuoja, atstato emalį ir jį papildo trūkstamomis medžiagomis. Taip jūs nejausdami papildomo jautrumo balinimo pastos naudojimo metu, galite džiaugtis keliais tonais baltesniais ir tuo pačiu tvirtesniais dantimis.

Rinkiniuose esantis dantų šepetėlis kartu su dantų pasta padeda pasiekti dar geresnį rezultatą – keliais tonais baltesni dantys ir sustiprintas emalio sluoksnis, kurį jums gali suteikti tik tyrimais patvirtinta CURASEPT Luxury linija.

Sudėtyje yra 1450 ppm fluoro.
Žemas abrazyvumas <49 RDA.
Be SLS bei alkoholio sudėtyje.

 

Pasirinkite iš dviejų rinkinių – Black Lux ir Gold Lux:

 

– CURASEPT LUXURY Black Lux rinkinys

Curasept „Black Lux“– dantų pasta papildyta aktyvuota anglimi – mažos dalelės absorbuoja pigmentines medžiagas, kurios lemia dantų emalio spalvos pakitimus. Dantų šepetėlis padengtas aktyvia medžio anglimi, kuri efektyviai pašalina per dieną susidariusias apnašas.

Į rinkinį įeina:

  • CURASEPT Black Lux balinanti dantų pasta
  • CURASEPT Black Lux juodos spalvos dantų šepetėlis
  • CURASEPT kosmetinė – DOVANŲ!

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– CURASEPT LUXURY Gold Lux rinkinys

Curasept „Black Lux“– dantų pasta papildyta koloidiniu auksu, kuris pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis ir apsaugo sudirgusią burnos gleivinę net po oksidacinio streso.

Į rinkinį įeina:

  • CURASEPT Gold Lux dantų pasta
  • CURASEPT Gold Lux dantų šepetėlis
  • CURASEPT kosmetinė – DOVANŲ!

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

Papildoma informacija

Gamintojas

Pagaminimo šalis

Ypatumai

,

Jums taip pat gali patikti…

  • 22.90
  • 22.90