GC „MI Paste Plus Recaldent“ dantų kremas su fluoridu, 35 ml

14.99

RecaldentTM gaunamas iš pieno baltymo kazeino. Nuo seno žinoma, kad pienas ir jo produktai saugo ir stiprina dantis. Pastaruoju metu atlikti tyrimai parodė, kad šią pieno savybę iš dalies suteikia kazeino baltymai, kurie turi unikalia savybe išlaisvinti itin reikalingus dantims kalcio jonus fosfatus ir fluoridus, kurie reikalingi  pažeistam danties paviršiui atstatyti.

Išvalyti

Aprašymas

GC “MI Paste Plus Recaldent” dantų kremas:

Skiriamas pacientams turintiems jautrius dantis, burnos džiūvimo sindromą (kserotomija), nusidėvėjusį ar pažeistą dantų emalį. Padeda neutralizuoti rūgštis bei suteikia švaros pojūtį. Ypatingai tinka po dantų balinimo procedūrų, profesionalios higienos, danties šaknies kanalų gydymo trūkstamoms medžiagoms atstatyti.

 

Naudojimas:

Užtepus GC Kremo ant dantų, jis pradeda veikti nedelsiant, per 2-5 minutes. Kremas naudojamas vieną arba du kartus per dieną. Išsivalius dantis, ant jų užtepti pasirinkto kremo: MI Paste Plus arba Tooth Mousse, taip pat galima naudoti kremą įspaudus į kapas. Laikyti 3 minutes, produkto nenuryti. Po nurodyto laiko kremo likučius pašalinti (spjauti), neskalauti. Pusvalandį nevalgyti ir negerti.

Tyrimai parodė, kad naudojant RecaldentTM , matinės baltos dantų dėmės gali išnykti, o dantys vėl įgys natūralų skaidrumą.

Įspėjimas :

MI Paste Plus ir Tooth Mousse griežtai negalima naudoti  turintiems alergija pieno produktams bei jautrumą arba alergiją benzoatų konservantų grupei. Laikyti vėsioje sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginės saulės spindulių. Nenaudoti vaikams iki 6 metų. Vaikams iki 12 metų nenaudoti prieš naktį. Sudėtyje yra kalcio, fosforo ir fluorido.

MI Paste Plius yra su fluoridu (900 ppmF)

Skoniai: vanilės, įvairių vaisių, melionų, braškių ir mėtų.

Pakuotė: 35 ml

Gamintojas: GC Europe

Papildoma informacija

Ypatumai

, , , , ,