Akcija!

Rinkinys jautriems dantims „SENSITIVE“

26.77 21.40

Aprašymas

Nugalėkite dantų jautrumą su šia puikių dantų priežiūros priemonių trijule!

Šį rinkinį jautriems dantims sudaro:

 

– DENTISSIMO „PRO-Care Teeth & Gums“ kasdienė dantų pasta-gelis, 75 ml

Ši dantų pasta-gelis yra idealus pasirinkimas uždegimo profilaktikai ir nešiojant breketus ar turint dantų implantus. Ji antiseptiškai veikia burnos ir gerklės infekcinių ligų sukėlėjus tad apsaugo burnos ertmę nuo  galimų burnos gleivinės uždegimų, periodontito, gingivito bei stomatito, įsisenėjus uždegimams. Taip pat sumažina bei gydo ir dantenų kraujavimo simptomus, padeda įveikti lengvą dantenų gleivinės uždegimą bei puikiai tinka burnos infekcijos profilaktikai prieš chirurgines procedūras ir po jų.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– CURASEPT Daycare „Sensitive“ skalavimo skystis jautriems dantims, 500 ml

Šis skalavimo skystis yra sukurtas jautriems dantims. Praturtintas keturiais aliejais: timoliu, mentoliu, eukaliptu ir metilo salicilatu, kurie sąveikaudami su fluoru stiprina emalį, slopina akmenų susidarymo procesą. Sudėtyje esantys ingredientai užkerta kelią dantų demineralizacijai, kovoja su blogu burnos kvapu, tuo pačiu išsaugojant ir natūralių baltų dantų spalvą.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– TELLO Ultra Soft 6240 ypač minkštas dantų šepetėlis, 1 vnt.

Sukurtas švelniam, tačiau efektyviam dantų valymui: Nollex šereliai užtikrina ypatingą šerelių minkštumą bei patvarumą. Šių šerelių nereikia šlapinti – jie sušlampa nuo seilėtekio, tokiu būdu naudingi dantų pastos ingredientai nėra praskiedžiami vandeniu. Unikalus kotelio dizainas užtikrina šepetėlio laikymą taisyklingu 45 laipsnių kampu, o užapvalinta galvutė padeda pasiekti vietas net ir už galinių dantų. Kotelis pagamintas iš gamtai bei žmogui draugiško PET plastiko.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

Jums taip pat gali patikti…