Akcija!

Rinkinys „WHITE TEETH“

26.27 17.07

Aprašymas

Rinkinys saugiam ir švelniam dantų balinimui ir efektyviai dantų priežiūrai.

Šį rinkinį sudaro:

 

– DENTISSIMO „EXTRA-Whitening Black“ kasdienė dantų pasta-gelis, 75 ml

Aktyvintos anglies dalelėmis, 100 % natūralios augalinės anglies, praturtinta sudėtis ne tik efektyviai ir saugiai pašalina susikaupusias apnašas, bet ir puikiai sugeria nemalonius kvapus, slopina bakterijų augimo procesą bei efektyviai apsaugo dantis nuo galimo akmenų susidarymo ir normalizuoja seilių pH.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– CURASEPT Daycare Whitening kasdienis skalavimo skystis, 250 ml

Šis skalavimo skystis yra praturtintas keturiais aliejais: timoliu, mentoliu, eukaliptu ir metilo salicilatu, kurie sąveikaudami su fluoru stiprina emalį, slopina akmenų susidarymo procesą. Sudėtyje esantys ingredientai užkerta kelią dantų demineralizacijai, kovoja su blogu burnos kvapu, tuo pačiu išsaugodami ir natūralių baltų dantų spalvą. Sudėtis papildyta ir karbamido peroksidu bei fitino rūgštimi – balinamųjų savybių turinčiais ingredientais. Be SLS ar alkoholio.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

 

– TELLO Ultra Soft 6240 ypač minkštas dantų šepetėlis, (spalva parenkama atsitiktinai), 1 vnt.

Sukurtas švelniam, tačiau efektyviam dantų valymui: Nollex šereliai užtikrina ypatingą šerelių minkštumą bei patvarumą. Šių šerelių nereikia šlapinti – jie sušlampa nuo seilėtekio, tokiu būdu naudingi dantų pastos ingredientai nėra praskiedžiami vandeniu. Unikalus kotelio dizainas užtikrina šepetėlio laikymą taisyklingu 45 laipsnių kampu, o užapvalinta galvutė padeda pasiekti vietas net ir už galinių dantų. Kotelis pagamintas iš gamtai bei žmogui draugiško PET plastiko.

▷ Sužinokite daugiau apie produktą.

Jums taip pat gali patikti…

  • 5.79
  • Akcija!
    Dentissimo „Extra – whitening“
    12.99 10.39
  • 7.49