Curasept Proxi tarpdantiniai šepetėliai

Curasept Proxi tarpdantiniai šepetėliai

CURASEPT tarpdančių šepetėliai

PIRMI – NES MUMS RŪPI…

 

 

„CURASEPT PROXI“ – tai inovatyvi aukštos kokybės ir ypatingai saugaus naudojimo tarpdantinių šepetėlių linija, sukurta remiantis ilgamečių mokslinių tyrimų programos „Curasept“ rezultatais Italijoje.

Tarpdančiai sudaro trečdalį dantų paviršiaus, juos būtina tinkamai išvalyti, norint išvengti ėduonies problemų. Tačiau puikiai suprantame, kad  įprastu dantų šepetėliu tarpdančius pasiekti yra beveik neįmanoma. Taip pat labai svarbu nepamiršti tinkamai prižiūrėti ir dantenų vagelę, kad būtų galima džiaugtis gražia ir spindinčia šypsena. Tarpdančių šepetėlių naudojimas neabejotinai pagerina burnos higieną, tam laiko daug nereikia, efektyviam rezultatui pasiekti užtenka juos išvalyti vieną kartą dienoje. Teisingai ir maksimaliai pašalinta susidariusi apnaša, padeda sumažinti tarpdančių bei dantenų kraujavimą, neutralizuoja nemalonius halitozės simptomus, itin veiksminga prieš karjeso susidarymą.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tarpdantinio šepetėlio diametrą, vieno šepetėlio nepakanka, nes ertmės yra skirtingų dydžių, šereliai turi užpildyti ertmes, kad išsirinktumėte sau tinkamus rekomenduojam apsilankyti pas burnos higienistą ar odontologą, kuris padės nustatyti tinkamą dydį.

„Curasept Proxi“ savo asortimente turi penkis skirtingus prevencnės linijos tarpdantinių šepetėlių dydžius – 0.6 mm, 0.7 mm, 0.8 mm, 0.9 mm ir 1.1 mm diametrais. „Curasept Proxi“ tarpdantinių šepečių kokybę garantuoja ISO atitikties standartus atitinkantys sertifikatai.

 

Didesnį atsparumą nei įprastai garantuoja daugybė atliktų laboratorinių bandymų, patvirtinančių atsparumą pakartotiniam lenkimui ir tempiamąjį  stiprumą, didesnį už ISO standarte nustatytą ir rekomenduojamą.

Tarpdantiniai šepetėliai – neabejotinai geriausia burnos higienos priemonė, skirta valyti tarpdančius, kur dantų šepetėlis, dantų siūlas ir dantų krapštukas neturi galimybės pasiekti. Jis taip pat idealiai tinka ir turintiems implantus, dantų protezus ir ortodontinus prietaisus, kuriuose kaupiasi maisto likučiai ar tvirčiau dedasi apnaša.

Dažniausiai akmenys atsiranda prie pat dantenų, ties danties kakleliu ir tose vietose, kurių dantų šepetėlis, dantų siūlas  ar dantų krapštukas nepasiekia ir tinkamai neišvalo.

Kad pašalintume ir susidariusą apnašą tarpdantyje, ypatingai svarbu į tarpdantį įvesti deguonies, kad burnoje nuolat esančios *anaerobinės bakterijos, kurios palaipsiui virsta apnaša ir sukelia dantenų bei dantų uždegimą, nebeturėtų galimybės plisti ir būtų tinkamai pašalintos.

Tarpdantiniuose Proxi šepetėliuose integruota novatoriška „Safe Stop“ sistema, atraminė gumytė tarp rankenėlės ir šerelių, švelniam ir visiškai be jokių traumų tarpdantinio šepetėlio įėjimui į parptdantį, sukamuoju judesiu įvesti tarpdantinį šepetėlį net į patį siauriausią tarpdantį nėra sunku, tam užtenka vieno judesio. Itin rekomenduojama prieš įsivedant  į tarpdantį Proxi tarpdantinį šepetėlį ant šerelių galų užsidėti  Curasept 0,5 % chlorheksidino gelio, dezinfekcijai bei idealiam rezultatui užtikrinti. Atraminė gumytė taip pat užtikrina didesnį metalinės šerdies stabilumą ir pagerina tarpdantinio šepečio valdymą jo naudojimo metu. Visi „Curasept Proxi“ tarpdantinių šepetėlių dydžiai vartotojų patogumui sužymėti ant laikiklių.

 

SAFE STOP SISTEMA

 

Novatoriška ir išskirtinė apsauginė stabdymo sistema – apsauginė gumelė, esanti tarp rankenėlės ir šerelių. Ji padeda išvengti galimų dantenų traumų, užtikrina didesnį metalo šerdies stabilumą ir pagerina tarpdantinio šepetėlio  valdymą naudojimo metu, apsaugo nuo spaudimo.

 

Kodėl „CURASEPT PROXI”?

 

  1. ERGONOMIKA

Ergonomikos dėsniais sukurta rankena užtikrina taisyklingą paėmimą bei  stabilizuoja ir palengvina valymosi judėjimą.

 

  1. PATIKIMUMAS

Apsauginis dangtelis taip pat gali būti naudojamas kaip rankenos pratęsimas.

 

  1. ŠVELNUMAS IR LANKSTUMAS

Ypatingai lankstūs šereliai iš poliamido 612 nailono (sugeria mažiau vandens ir užtikrina didesnį stabilumą).

 

  1. EFEKTYVUMAS IR SAUGA

Itin plona metalo šerdis, atspari, lanksti ir antitraumatinė. Vidinė metalo šerdies užrakinimo sistema, užtikrinanti visišką saugumą ir stabilumą.

„CURASEPT PROXI“ turi dvi atskiras linias (prevencinę ir gydomąją) ir 14 skirtingų dydžių, efektyviam apnašų pašalinimui ir pritaikoma įvairių dydžių tarpdančiams:

                          

 

   PREVENCINĖ LINIJA –  skirta siauroms tarpdančių erdvėms ir sveikų dantenų prevencijai.

 

GYDOMOJI LINIJA – skirtas plačioms, probleminėms  tarpdantinėms erdvėms, paprastai pritaikoma specialisto gydymo proceso metu.

 

 

 

 

Tai ypatingai aukštos kokybės tarpdantiniai šepetėliai, kuriuos verta išbandyti, kad galėtume džiauštis plačia šypsena ir sveikata. Visą produkciją rasite:

UAB “ Simcha”,  Karaliaus Mindaugo pr. 68, Kaunas arba info@simcha.lt

Kilusius klausimus galite užduoti telešo numeriu +37067662617