„Biosmalto“ Remineralizacijai bei kietųjų audinių skirta kasdienės dantų priežiūros linija

„Biosmalto“ Remineralizacijai bei kietųjų audinių skirta kasdienės dantų priežiūros linija

  • Simcha
  • rugpjūčio 19, 2019
  • Dantų priežiūra
  • Komentarai įrašui „Biosmalto“ Remineralizacijai bei kietųjų audinių skirta kasdienės dantų priežiūros linija yra išjungti

Pasaulyje gerai žinomo ir itin vertinamo Italų burnos priežiūros produkcijos prekės ženklo „Curasept“ moklsininkai ir biologai, po 7 metų tyrimų, bendradarbiaudami su garsiomis biotechnologijų tyrimų laboratorijomis, išrado bei  pagamino funkcinės produkcijos liniją „Biosmalto“ . Biomimikrines, biologiškai suderinamas, bioaktyviąsias medžiagas, kurios ne tik atkuria ir apsaugo dantis, bet ir regeneruoja kietus dantų audinius.

Biosmalto sudaro du funkciniai komponentai, esantys mikrokristalinės formos:

Bio – aktyvus kompleksas – chitozanu sujungtas bioapatitas, iš dalies pakeistas karbonatu, magniu ir stronciu

H.A.F . – bioapatitas, iš dalies pakeistas fluoru.

Šios medžiagos imituoja biologines hidroksiapatito chemines ir struktūrines savybes. Jie palaipsniui išskiria jonus, aktyvius emalio ir dentino pakartotinio įvertinimo procesuose, palaiko hidroksiapatito kristalų susidarymą ir demineralizuotų / pažeistų audinių regeneraciją.

„Biosmalto“ funkciniai komponentai idealiai sąveikauja su emaliu ir dentinu, palaikydami jų atstatymą ir atsinaujinimą.

Puiki priemonė demineralizacijai, atsirandančiai ortodontinio gydymo metu, kontroliuoti. Aukščiausia kietųjų danties audinių apsauga net esant dideliems dantų ėduonies rizikos veiksniams (mityba, gastroezofaginis refliuksas, erozijos ir įbrėžimai, apnašos, linkusios į ertmes).

Išsami produktų linija, skirta patenkinti visų amžiaus grupių poreikius – nuo 6 mėn. amžiaus.