CURASEPT „Primidenti“ gelio ir masažuojančio šepetėlio rinkinys

14.99

Pirmasis dantų dygimas paprastai būna neskausmingas, tačiau gali pasireikšti tokie simptomai kaip padidejęs seilėtekis, patinusios ir paraudusios dantenos, kūdikio elgesio pokyčiai, įskaitant padidėjusį jautrumą, verksmą, apetito stoką ir miego sutrikimus. Kai kuriais atvejais taip pat gali pasireikšti karščiavimas, pilvo skausmas ir viduriavimas.
Svarbu suteikti greitą pagalbą, kad Jūsų kūdikis galėtų tinkamai maitintis ir palaikyti reguliarų miego rėžimą.

Aprašymas

„Primi Denti“ rinkinyje esantis gelis, sudarytas tik iš natūralių ingredientų. Sudėtyje esantis medetkų ekstraktas, kuris itin veiskmingas kovoja su uždegimais, taip pat veikia raminančiai, minkštinančiai ir drėkinamai. Skatina gijimo procesus ir prisideda prie mažų žaizdelių burnos ertmėje gijimo.
Malvos ekstraktas, kuris sukurią tarsi barjerą ir neleidžia bakterijoms ir kitiems dirgikliams patekti ant uždegimo srities, taip nuskausmindamas jautrią ir pažeidžiamą burnos ertmės vietą.
Hialurono rūgštis sudėtyje skatina greitesnį audinių atsnaujinimą, tarsi sukuriama apsauginė plėvelė, po kuria kur kas greičiau gyja žaisdelės .
Sudėtje NĖRA alkoholio, cukrų ar vietinių anestetikų.
Curasept masažuojamasis dantenų šepetėlis unikaliai patogios formos, ne tik masažuoja dantenas, bet ir valo pieninius dantis.
Vienoje galvutėje yra 200 minkštų 100% silikoninių šerelių. Ergonomiška neslystanti rankenelė, su patogia kišenėle pirštui patogesniam ir efektyvesniam masažavimui.
Be BPA ir BPS, natūralių ingredinetų dėka nesukelia alergijų ar kito šalutinio poveikio.
Rinkinį sudaro: 20 ml gelis + masažuojamasis šepetėlis

Naudojimas:
Tinkamas naudoti nuo 0-6 mėn. ir vėliau prireikus.
Užtepkite gelio ant Curasept masažuojamojo šepetėlio arba švaraus, sauso piršto ir masažuojamaisiais judesiais patepkite tas vietas, kurios patinusios, paraudusios.
Naudokite taip dažnai, kaip reikia, tačiau geriausia prieš miegą ir po valgio. Rekomenduojama po gelio naudojimo bent valandą neduoti kūdikiui pieno ar mišinių.

Laikyti sausoje, tiesoginių saulės spindulių nepasiekiamoje vietoje.

Papildoma informacija

Korpuso spalva

,

Šerelių skaičius