Akcija!

CURASEPT Luxury „Black Lux“ balinanti dantų pasta su aktyvinta anglimi + dantų šepetėlis, 75 ml

22.90 13.89

Curasept „Black Lux“ yra inovatyvios ir itin stiprios balinimo formulės dantų pasta naudojama kartu su dantų šepetėliu, kuris yra sukomplektuotas pakuotėje.

Rezultatas – balti dantys ir spindinti šypsena be jokio nemalonaus dantų jautrumo jausmo.

Aprašymas

Curasept „Black Lux“- tai inovatyvios ir itin stiprios balinimo formulės dantų pasta, naudojama kartu su dantų šepetėliu, kuris jau yra sukomplektuotas pakuotėje. Dėka veikliųjų ingredientų bendro veikimo bei sinergijos dėsnių pritaikymo – medžiagų papildymo viena kita, produktas ne tik efektyviai balina dantis, bet ir sudėtyje esantis patentuotas unikalus hidroksiapatitas remineralizuoja ir atstato emalį, papildo trūkstamomis medžiagomis.
Taip Jūs nejausdami papildomo jautrumo balinimo pastos naudojimo metu, turite keliais tonais baltesnius ir tuo pačiu tvirtesnius dantis. Dantų šepetėlis padengtas aktyvia medžio anglimi, kuri efektyviai pašalina per dieną susidariusias apnašas.
Nauodojamas kartu su dantų pasta suteiks tobulą rezultatą – keliais tonais baltesni dantys, bei sustiprintas emalio sluoksnis, kurį jums gali suteikti tik tyrimais patvirtinta „Curasept“ Luxury linija.

Sudėtyje yra 1450 ppm fluoro.
Žemas abrazyvumas <49 RDA.
Be SLS bei alkoholio sudėtyje.

KAIP NAUDOTI:

Dantų pasta suaugusiems, gali būti naudojama kasdieninei burnos higienai 20 dienų ciklais, kuriuos galima kartoti kas mėnesį su 10-ties dienų pertrauka.

 

ĮSPĖJIMAI:

  • Naudoti kartu su pakuotės viduje esančiu dantų šepetėliu;
  • Tik išoriniam naudojimui, nenuryti;
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje;
  • Nenaudoti padidėjusio jautrumo ar alergijos vienam ar daugiau komponentų atveju;
  • Laikykite atokiau nuo šviesos ir šilumos šaltinių, uždarytą, kambario temperatūroje.

 

Pakuotėje rinkinys– 75ml dantų pasta ir dantų šepetėlis.

Produktas galioja iki 2022 09 30.