Curasept Biosmalto ‘Caries abrasion and erosion“ stiprinamasis dantų gelis

15.90

Inovatyvus ir unikalios sudėties produktas, padės džiaugtis stipriais dantimis bei sveika šypsena. Naudojamas produktas remineralizuoja jūsų dantis nuo giliausių audinių, ne tik paviršiniuose sluoksniuose. Braškių skonio, gelio konsistencijos produktas nesuteka į gerklę. Patogus naudoti, 50ml kiekio užteks ilgam. Geriausia naudoti 2-3k. per savaitę vakarais po individualios burnos higienos, prieš miegą. Gali būti naudojamas kaip profilaktika, stiprinant dantis.

Aprašymas

Tai itin tinkamas ir greitas sprendimas gastroezofaginio refliukso pažeistiems dantims stiprinti, esant stipriai demineralizacijai, nusidėvėjusių dantų gydymui, nudilusių dantų gydymui, norint pastiprinti dantis profilaktiškai. Naudingas pacientams, turintiems ortodontinius prietaisus, ir turintiems polinkį į demineralizaciją (kenčia nuo Sjogreno sindromo, diabeto, chemoterapijos/radioterapijos metu). Be SLS ir laktozės savo sudėtyje. Fluoro kiekis:1450 ppm.

Puikiai tinka vaikam. Silpnų ir ėduonies paveiktų dantų stiprinimui/gydymui ar tiesiog sveikų vaiko dantų profilaktikai. Dėka unikalios, inovatyvios gelio formulės F-ACP ir kitų papildomų elementų, remineralizacijos procesas vyksta itin gerai ir itin efektyviai. Kompleksą sudaro amorfinis kalcio fosfatas, citratas, karbonatas bei fluoras. Amorfinis kalcio fosfatas itin greitai virsta hidroksiapatitu – natūraliu dentino bei emalio funkcijas atliekančiu pakaitalu.

SVARBU – tėvai privalo iki 12m. šią procedūrą atlikti savo vaikams/ prižiūrėti juos, procedūros metu. Nenaudoti jeigu vaikas nemoka pašalinti pertekliaus/likučio spjovimo būdu. Negalima nuryti, šalinti spjovimo būdu.

Naudojimas: švariu dantų šepetėliu ar švariu pirštu užtepkite gelio ant dantų kurie suvilgyti seilėmis ir palikite bent 2 min. Po 2-4min produkto perteklių pašalinti, neskalaujant vandeniu. Rekomenduojama bent 30min. po to nevalgyti ir negerti.

Pastaba: Naudoti tik išoriniam naudojimui, nenuryti; Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti padidėjusio jautrumo ar alergijos vienam ar daugiau komponentų atveju.

 

Papildoma informacija

Gamintojas

Kiekis

Pagaminimo šalis

Ypatumai