Skalavimo Skysčiai

Po įvairių burnos ertmės procedūrų paprastai odontologas ar burnos higienos specialistas paskiria skalavimo skystį savo sudėtyje turinčių chlorheksidino. Chlorheksidinas - stiprus antiseptikas, priemonė naudojama odos dezinfekcijai prieš ir po operacijų.

Siekiant užtikrinti greitą ir veiksmingą burnos gijimą, chlorheksidinas, turintis labai stiprų antibakterinį poveikį, yra neatsiejama apnašų,bakterijų kontrolės, apsaugo nuo blogo burnos kvapo ir sumažina dantų akmenų susidarymo galimybę.

Apie skalavimo skysčius

Galima išskirti dvi pagrindinės skalavimo skysčių paskirties grupes: tai kasdieniam naudojimui tinkami, burnos higienai palaikyti skirti dantų skalavimo skysčiai ir burnos skalavimo skysčiai. Jie savo sudėtyje turi Chlorheksidino, kuriuos naudojame tik po perio intervencijų, burnos higienos ir kitų burnos ertmės procedūrų tam tikrą odontologo paskirtą laiką. Chlorheksidino dėka šie skalavimo skysčiai turi itin stiprų antibakterinį poveikį bei apsaugo nuo galimų infekcijų. Tokius burnos skalavimo skysčius be alkoholio ir kitų žalingų medžiagų yra paprasčiausia nusipirkti internetu. SVARBU! Kiekvienam būtina žinoti, kad dauguma chlorheksidino skalavimo skysčių turi nepageidaujamų šalutinių poveikių, kaip kad natūralios dantų spalvos kitimas, dantenų bei burnos ertmės dirginimas (nuo sudėtyje esančio alkoholio), burnos receptorių pažeidimas. Vienintelis pasaulyje egzistuojantis patentuotas Chlorhekdino skalavimo skystis neturintis šio nemalonaus šalutinio poveikio yra ”Curasept ADS” burnos skalavimo skystis, savo sudėtyje turintis cheminę formulę, kuri neleidžia kisti natūraliai dantų spalvai, savo sudėtyje neturi alkoholio, tad nedirgina ir burnos gleivinės bei niekaip neįtakoja skonio receptorių veiklos.