Pasaulyje gerai žinomo ir vertinamo Itališko prekės ženklo „Curasept“ kompanijoje dirbantys mokslininkai, po 7 metų tyrimų, bendradarbiaudami su garsiomis biotechnologijų tyrimų laboratorijomis, išrado bei  pagamino funkcinės produkcijos liniją „Biosmalto“ . Pagrindinės sudedamosios dalys – biomimikrines, biologiškai suderinamos, bioaktyviosios medžiagas, kurios ne tik atkuria ir apsaugo dantis, bet ir regeneruoja kietus dantų audinius.

Biosmalto linija susideda iš dviejų pagrindinių funkcinių medžiagų, esančių mikrokristalų pavidalu:

Fluorohydroksiapatitas ir bio-aktyvūs komponentai

Bendras šių mikrokristalų veikimas suteikia Biosmalto linijai didelį biologinį aktyvumą, saugantį ir remineralizuojantį nuolatinių dantų kietus audinius papildant juos trųkstamomis medžiagomis. To pasekoje dantys tampa atsparesni bakterijų, maisto, gėrimų, rūgščių ir virškinimo trakto refliukso, šalutiniam poveikiui.

Poveikis:

– * Užkerta kelią dantų ėduoniui

– skatina sveiką nuolatinių dantų vystymąsi

– Apsaugo ir tvirtai remineralizuoja emalį ir dentiną papildydamas trūkstamomis medžiagomis

– Apsaugo nuo rūgšties erozijos keliamo šalutinio poveikio, dilimo.

Dantų pasta visiškai saugi naudoti, joje nėra papildomų šalutinių medžiagų, turinčių tam tikrų neigiamų poveikių, kaip SLS bei alkoholio.

Puiki priemonė demineralizacijai, atsirandančiai ortodontinio gydymo metu, kontroliuoti. Aukščiausia kietųjų danties audinių apsauga net esant dideliems dantų ėduonies rizikos veiksniams (mityba, gastroezofaginis refliuksas, erozijos ir įbrėžimai, apnašos, linkusios į ertmes).

Produktų linija, skirta patenkinti visų amžiaus grupių poreikius – nuo 6 mėn. amžiaus iki to laiko, kol burnoje yra natūralių dantų.